Skip links

Architektura i zabudowa

Przestrzeń
i otoczenie

Powierzchnie
wspólne

Mieszkania
i apartamenty

Wybierz swoje
mieszkanie

Umów spotkanie
z doradcą

Architektura
i zabudowa

Przestrzeń
i otoczenie

Powierzchnie
wspólne

Mieszkania
i apartamenty

Wybierz swoje
mieszkanie

Umów spotkanie
z doradcą

Osiedle mieszkaniowe
w okolicy parku
krajobrazowego.

W niezwykłym miejscu, na granicy polsko-niemieckiej, tworzymy
nowoczesną przestrzeń życiową o wyjątkowej jakości. Bliskość
Parku Mużakowskiego to malownicze krajobrazy, piękno natury
oraz liczne ścieżki rowerowe dla osób aktywnych. To idealne
miejsce dla tych, którzy pragną znaleźć równowagę pomiędzy
ekscytującym życiem w mieście, a pięknem niepowtarzalnej przyrody.

Gdy otoczenie zoobowiązuje.

Nasze osiedle będzie miejscem, gdzie mieszkańcy mogą cieszyć się bliskim kontaktem z naturą,
bez rezygnacji z wygody i nowoczesności, którą oferują uroki życia w mieście. Zaprojektowaliśmy duże, przestronne mieszkania,
które dostarczą komfortu i prywatności, a zarazem będą posiadać panoramiczne widoki na park i okolicę.

Zobacz dostępne mieszkania Zobacz dostępne mieszkania

Naturalna odmiania.

Osiedle Nowa Łęknica zostało zaprojektowane z myślą o komforcie, harmonii oraz zachowaniem naturalnego pierwiastka, który otacza inwestycje. Nasza inspiracja tkwi w naturze otaczającego parku krajobrazowego, gdzie zieleń, przestrzeń i świeże powietrze są nieodłącznymi elementami codzienności. Pragniemy przenieść te wartości do naszego osiedla, integrując je w każdym aspekcie projektu.

Nowoczesny układ przestrzenny

TARASOWA ZABUDOWA

Przestronny widok na zieleń.

NATURALNA ROŚLINNOŚĆ

Energia na więcej.

Otoczenie naszego osiedla przy Parku Mużakowskim oferuje nie tylko malownicze krajobrazy i dostęp do ścieżek rowerowych, ale także promuje zdrowy styl życia, umożliwia wypożyczenie
rowerów oraz dostarcza bogatych możliwości rekreacji na świeżym powietrzu. To miejsce, w którym energia płynąca z otaczającej przyrody zachęca do aktywności i pozwala czerpać pełnię życia.

Aktywny czas w otoczeniu zieleni.

W naszym osiedlu przy Parku Mużakowskim połączymy aktywny tryb życia z urokami natury. Dzięki dostępowi do malowniczych tras rowerowych, ścieżek biegowych i możliwości rekreacji na świeżym powietrzu, mieszkańcy będą mieli okazję cieszyć się aktywnymi formami spędzania czasu w otoczeniu pięknej przyrody. To miejsce, gdzie energia aktywności spotyka się z harmonią natury, zapewniając niezapomniane doznania i możliwość pełnego wykorzystania potencjału otoczenia.

Rekreacja dla całej rodziny lub aktywny wypoczynek miłośników sportu.

Zobacz dostępne mieszkania Zobacz dostępne mieszkania

Dwa kółka i cztery łapy

Park Mużakowski oferuje wiele atrakcyjnych tras rowerowych dla miłośników dwóch kółek. Niezależnie od poziomu zaawansowania, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Trasy prowadzą przez urokliwe aleje parkowe, malownicze lasy i przepiękne jeziora, tworząc niezapomniane doświadczenia dla rowerzystów.

Doskonałe miejsce
wypoczynku i inwestowania.

Dzięki unikalnej lokalizacji przy Parku Mużakowskim, inwestycja w nieruchomości stwarza doskonałe możliwości rozwoju i zysków, nie tracąc przy tym walorów do wypoczynku kiedy tylko masz ochotę.

Apartament = Inwestycja

Potencjał wzrostu wartości nieruchomości wynika z unikalnej lokalizacji oraz niewielkiej podaży inwestycji w tym urokliwym miejscu w Polsce. Możesz również wynająć swój lokal co otwiera perspektywę czerpania zysków zarówno z wynajmu krótko-, jak i długoterminowego. To idealna okazja dla inwestorów, którzy chcą wykorzystać potencjał tego pięknego obszaru i jednocześnie osiągnąć wysokie zwroty finansowe.

 • DODATKOWY DOCHÓD
 • WZROST WARTOŚCI
 • UNIKALNA LOKALIZACJA

Apartament = Wypoczynek

Wypoczywaj w swoim własnym lokalu i ciesz się prywatnością oraz wygodą, a gdy masz inne plany wynajmij i zarabiać na swojej nieruchomości. To doskonałe rozwiązanie, które pozwala Ci w pełni korzystać z własnego miejsca wypoczynku, jednocześnie dając możliwość generowania dodatkowego dochodu wtedy, gdy jest to potrzebne.

 • ODPOCZYNEK WE WŁASNYM APARTAMENCIE
 • ELASTYCZNE TERMINY
 • SAM JE USTALASZ
 • ODPOCZYWAJ WE WŁASNYM STYLU

Kup mieszkanie z wykończeniem wnętrza

Oferujemy możliwość wykończenia apartamentów pod klucz. Wykończenie dokładnie takie jak na naszych wizualizacjach, możesz wybrać jeden z gotowych projektów lub opracować rozwiązanie indywidualne, a nasi wykonawcy zrealizują kompleksowy apartament pod klucz.

 • Bogaty wybór materiałów wykończeniowych
 • Projekt wykonania
 • Nadzór na projektem
 • Wykonawstwo przez sprawdzonych przez nas fachowców
 • Sprzątanie po remoncie
 • Wybierasza jedną z kilku aranżacji
 • Masz pewność realizacja zadania z terminem
 • Szybsza realizacja apartamentu

Udostępnij apartament pod zarządzanie operatorowi.

Możliwość zarządzania apartamentem, to gwarancja bezobsługowej inwestycji. Nikt nie narzuca Tobie terminów wypoczynku, korzystasz z uroków Parku Mużakowskiego, kiedy tylko masz ochotę. Apartament jest w pełni zarządzany i obsługiwany przez operatora, a Ty jesteś jego 100% właścicielem z księgą wieczystą.

 • Bezpieczeństwo kapitału
 • Bezobsługowa inwestycja
 • Stały zysk z wynajmu
 • Wypoczywasz w dowolnym momencie
 • Ty wybierasz kiedy chciałbyś wypoczywać
 • nikt Ci tego nie narzuca.

Dom to nie tylko
powierzchnia.

Dla mieszkańców naszego osiedla zaplanowaliśmy różnorodne udogodnienia. Liczne ścieżki rowerowe i trasy spacerowe umożliwią aktywny tryb życia, a plac zabaw i tereny rekreacyjne będą sprzyjać rodzinnej atmosferze. Przewidujemy również lokalne sklepy, kawiarnie i restauracje, które będą sprzyjać integracji społeczności i tworzeniu więzi między mieszkańcami.

ZIELONY I FUNKCJONALNY DZIEDZINIEĆ

STREFA WYPOCZYNKU

Miejsce spotkań mieszkańców

OGRANICZONA LICZBA POJAZDÓW

W samym sercu naszego osiedla zaprojektowaliśmy przestrzeń do odpoczynku i relaksu, aby mieszkańcy mogli cieszyć się pięknym otoczeniem zieleni i wspaniałym widokiem na dolinę. Nasze miejsce do odpoczynku zostało zaprojektowane tak, aby stworzyć przyjemną atmosferę i zapewnić mieszkańcom komfort oraz spokój w pięknem otoczeniu przyrody.

Udogodnienia dla mieszkańców.

Projektując układ przestrzenny, usytuowanie budynków, ich kształt oraz tarasową bryłę, przyświecała nam idea stworzenia takiego miejsca do życia, aby jak największa liczba mieszkańców cieszyła się z zaproponowanych, unikalnych rozwiązań architektonicznych.

Zobacz dostępne mieszkania Zobacz dostępne mieszkania
Komórki lokatorskie na piętrze

DODATKOWA POWIERZCHNIA

Miejsca postojowe na zewnątrz budynków, stacje ładowania.

STACJE ŁADOWANIA

Nowa przyszłość Łęknicy.

Przygotowaliśmy osiedle dostosowane do oczekiwań przyszłych mieszkańców. Śledziliśmy uważnie trendy i kierunki, które kształtują zmiany we współczesnym świecie, a swoją inwestycją chcemy wyznaczyć przyszłość na mapie Łęknicy, a to tylko niektóre z wielu powodów, dla których warto zamieszkać właśnie tutaj.

Unikalna propozycja na mapie miasta.

Niepowtarzalna inwestycja, która stawia nowe standardy w regionie, łączy w sobie połączenie walorów które oferuje Łęknica, z komfortem i innowacyjnymi rozwiązaniami, tworząc wyjątkowe miejsce dla przyszłych mieszkańców. Wyróżniająca się architektura, przemyślane układy przestrzenne oraz bogate zaplecze rekreacyjne sprawiają, że jesteśmy przekonani, że stworzymy wyjątkowe miejsce.

Odkryj nasze inwestycje Odkryj nasze inwestycje

Rożnorodny układ mieszkań i zróżniocowane metraże otwierają wiele możliwości aranżacji przestrzeni. Ciekawie zaprojektowane mieszkania pozwalają na dowolne aranżacje, dzięki czemu każdy może stworzyć przestrzeń idealnie dopasowaną do swoich potrzeb i upodobań.

KAŻDY LOKAL POSIADA BALKON LUB LOGGIE

KAŻDE MIESZKANIE

DUŻE PRZESZKLENIA ZAPEWNIAJĄ WIĘCEJ ŚWIATŁA

WYSOKIE OKNA

FUNKCJONALNY UKŁAD Z MOŻLIWOŚCIĄ ZMIAN

KAŻDE MIESZKANIE

Wybierz mieszkanie

A

Pierwszy etap inwestycji to mieszkaniami o zróżnicowanej powierzchni, widokiem na zieleń i Park Mużakowski.

52 mieszkania, 2 LOKALE
31 – 82 m2

B-C

Zupełnie nowa kompozycja wyjątkowych mieszkań, apartamentów i lokali użytkowych, Informacje dostępne wkrótce.

90 mieszkań, 2 lokale
31 – 99 m2