Skip links

Architektura i zabudowa

Przestrzeń
i otoczenie

Powierzchnie
wspólne

Mieszkania
i apartamenty

Wybierz swoje
mieszkanie

Umów spotkanie
z doradcą

Architektura
i zabudowa

Przestrzeń
i otoczenie

Powierzchnie
wspólne

Mieszkania
i apartamenty

Wybierz swoje
mieszkanie

Umów spotkanie
z doradcą

Osiedle mieszkaniowe
w okolicy parku
krajobrazowego.

W niezwykłym miejscu, na granicy polsko-niemieckiej, tworzymy
nowoczesną przestrzeń życiową o wyjątkowej jakości. Bliskość
Parku Mużakowskiego to malownicze krajobrazy, piękno natury
oraz liczne ścieżki rowerowe dla osób aktywnych. To idealne
miejsce dla tych, którzy pragną znaleźć równowagę pomiędzy
ekscytującym życiem w mieście, a pięknem niepowtarzalnej przyrody.

Gdy otoczenie zoobowiązuje.

Nasze osiedle będzie miejscem, gdzie mieszkańcy mogą cieszyć się bliskim kontaktem z naturą,
bez rezygnacji z wygody i nowoczesności, którą oferują uroki życia w mieście. Zaprojektowaliśmy duże, przestronne mieszkania,
które dostarczą komfortu i prywatności, a zarazem będą posiadać panoramiczne widoki na park i okolicę.

Zobacz dostępne mieszkania Zobacz dostępne mieszkania

Naturalna odmiania.

Osiedle Nowa Łęknica zostało zaprojektowane z myślą o komforcie, harmonii oraz zachowaniem naturalnego pierwiastka, który otacza inwestycje. Nasza inspiracja tkwi w naturze otaczającego parku krajobrazowego, gdzie zieleń, przestrzeń i świeże powietrze są nieodłącznymi elementami codzienności. Pragniemy przenieść te wartości do naszego osiedla, integrując je w każdym aspekcie projektu.

Nowoczesny układ przestrzenny

TARASOWA ZABUDOWA

Przestronny widok na zieleń.

NATURALNA ROŚLINNOŚĆ

Bezpieczny zakup nieruchomości.
Kilka prostych kroków.

1
KROK 1
Wybór mieszkania i rozmowa z doradcą.

Wybierasz mieszkanie, potrzebujesz pomocy, zapytaj doradcę i umów się na rozmowę, możesz zapytać o wszystko co wiąże się z zakupem lokalu, o mieszkania proces zakupu, porozmawiać o budżecie jakim dysponujesz.

2
KROK 2
Podpisane umowy rezerwacyjnej.

Kolejnym krokiem jest rezerwacja lokalu, na tym etapie wpłacasz 1% wartości, najczęściej jest to około 3-4 tysiące złotych. To jest czas dla Ciebie, aby przemyśleć decyzję, porozmawiać o finansowaniu lub zgromadzenie środków. Pamiętaj, w każdej chwili możesz się wycofać i pełna wartość środków zostanie zwrócona.

3
KROK 3
Ustalmy terminy płatności za mieszkanie.

W kolejnym kroku ustalamy harmonogram płatności, w tym przypadku jesteśmy elastyczni i wspólnie ustaliamy terminy poszczególnych spłat oraz podpisujemy umowę zakupu w formie aktu notarialnego, co zapewnia bezpieczeństwo zakupu nieruchomości.

4
KROK 4
Bezpieczeństwo wpłaconych środków.

Co bardzo ważne, transze płatności są podzielone zgodnie z postępami prac na budowie, co daje Wam pewność, że wpłacone pieniądze są bezpieczne, a umowa deweloperska gwarantuje Wam spokój na każdym etapie, gdyż w przypadku rezygnacji środki są zwracane na Wasze konto.

5
KROK 5
Odbiór mieszkania. Akt notarialny.

Ostatni etap to odbiór mieszkania, oraz podpisane akty notarialnego, od tego momentu jesteś właścicielem mieszkania.

Dlaczego warto kupić
mieszkanie wcześniej.

Wybierając nieruchomość na etapie budowy, zyskują Państwo elastyczność w realizacji swojego mieszkania, nie tylko w formie wykończenia i aranżacji, ale również harmonogramu spłat, unikację również ewentualnych wzrostów cen mieszkań.

Niższa cena zakupu, im dłużej trwa budowa tym cena będzie wyższa.

Mieszkanie dokładnie takie jak chcemy z możliwością wprowadzania modyfikacji już na etapie budowy.

Wzrost wartości nieruchomości w dłuższej perspektywie, wartości nieruchomości wzrasta w długim okresie np. 5,10 lat.

Zobacz jak wygląda proces zakupu.

tel. + 48 500 464 973
kamila.pawliszyn@grupapbs.pl

Masz pytania? Nie wiesz jak wygląda proces zakupu? Chciałbyś zapytać o termin realizacji inwestycji lub potrzebujesz wparcia wyborze odpowiedniego lokalu? Porozmawiaj z Kamilą lub umów się w biurze sprzedaży w Łęknicy.

Porozmawiaj z doradcą Porozmawiaj z doradcą

Park Mużakowski,
Natura na liście UNESCO.

Otoczenie naszego osiedla przy Parku Mużakowskim oferuje nie tylko malownicze krajobrazy i dostęp do ścieżek rowerowych, ale także promuje zdrowy styl życia, umożliwia wypożyczenie rowerów oraz dostarcza bogatych możliwości rekreacji na świeżym powietrzu. To miejsce, w którym energia płynąca z otaczającej przyrody zachęca do aktywności i pozwala czerpać pełnię życia.

Aktywny czas w otoczeniu zieleni.

W naszym osiedlu przy Parku Mużakowskim połączymy aktywny tryb życia z urokami natury. Dzięki dostępowi do malowniczych tras rowerowych, ścieżek biegowych i możliwości rekreacji na świeżym powietrzu, mieszkańcy będą mieli okazję cieszyć się aktywnymi formami spędzania czasu w otoczeniu pięknej przyrody. To miejsce, gdzie energia aktywności spotyka się z harmonią natury, zapewniając niezapomniane doznania i możliwość pełnego wykorzystania potencjału otoczenia.

Rekreacja dla całej rodziny lub aktywny wypoczynek miłośników sportu.

Zobacz dostępne mieszkania Zobacz dostępne mieszkania

Dwa kółka i cztery łapy

Park Mużakowski oferuje wiele atrakcyjnych tras rowerowych dla miłośników dwóch kółek. Niezależnie od poziomu zaawansowania, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Trasy prowadzą przez urokliwe aleje parkowe, malownicze lasy i przepiękne jeziora, tworząc niezapomniane doświadczenia dla rowerzystów.

Dom to nie tylko
powierzchnia.

Dla mieszkańców naszego osiedla zaplanowaliśmy różnorodne udogodnienia. Liczne ścieżki rowerowe i trasy spacerowe umożliwią aktywny tryb życia, a plac zabaw i tereny rekreacyjne będą sprzyjać rodzinnej atmosferze. Przewidujemy również lokalne sklepy, kawiarnie i restauracje, które będą sprzyjać integracji społeczności i tworzeniu więzi między mieszkańcami.

ZIELONY I FUNKCJONALNY DZIEDZINIEĆ

STREFA WYPOCZYNKU

Miejsce spotkań mieszkańców

OGRANICZONA LICZBA POJAZDÓW

W samym sercu naszego osiedla zaprojektowaliśmy przestrzeń do odpoczynku i relaksu, aby mieszkańcy mogli cieszyć się pięknym otoczeniem zieleni i wspaniałym widokiem na dolinę. Nasze miejsce do odpoczynku zostało zaprojektowane tak, aby stworzyć przyjemną atmosferę i zapewnić mieszkańcom komfort oraz spokój w pięknem otoczeniu przyrody.

Udogodnienia dla mieszkańców.

Projektując układ przestrzenny, usytuowanie budynków, ich kształt oraz tarasową bryłę, przyświecała nam idea stworzenia takiego miejsca do życia, aby jak największa liczba mieszkańców cieszyła się z zaproponowanych, unikalnych rozwiązań architektonicznych.

Zobacz dostępne mieszkania Zobacz dostępne mieszkania
Komórki lokatorskie na piętrze

DODATKOWA POWIERZCHNIA

Miejsca postojowe na zewnątrz budynków, stacje ładowania.

STACJE ŁADOWANIA

Nowa przyszłość Łęknicy.

Przygotowaliśmy osiedle dostosowane do oczekiwań przyszłych mieszkańców. Śledziliśmy uważnie trendy i kierunki, które kształtują zmiany we współczesnym świecie, a swoją inwestycją chcemy wyznaczyć przyszłość na mapie Łęknicy, a to tylko niektóre z wielu powodów, dla których warto zamieszkać właśnie tutaj.

Unikalna propozycja na mapie miasta.

Niepowtarzalna inwestycja, która stawia nowe standardy w regionie, łączy w sobie połączenie walorów które oferuje Łęknica, z komfortem i innowacyjnymi rozwiązaniami, tworząc wyjątkowe miejsce dla przyszłych mieszkańców. Wyróżniająca się architektura, przemyślane układy przestrzenne oraz bogate zaplecze rekreacyjne sprawiają, że jesteśmy przekonani, że stworzymy wyjątkowe miejsce.

Odkryj nasze inwestycje Odkryj nasze inwestycje

Rożnorodny układ mieszkań i zróżniocowane metraże otwierają wiele możliwości aranżacji przestrzeni. Ciekawie zaprojektowane mieszkania pozwalają na dowolne aranżacje, dzięki czemu każdy może stworzyć przestrzeń idealnie dopasowaną do swoich potrzeb i upodobań.

KAŻDY LOKAL POSIADA BALKON LUB LOGGIE

KAŻDE MIESZKANIE

DUŻE PRZESZKLENIA ZAPEWNIAJĄ WIĘCEJ ŚWIATŁA

WYSOKIE OKNA

FUNKCJONALNY UKŁAD Z MOŻLIWOŚCIĄ ZMIAN

KAŻDE MIESZKANIE

Wybierz mieszkanie

A

Pierwszy etap inwestycji to mieszkaniami o zróżnicowanej powierzchni, widokiem na zieleń i Park Mużakowski.

52 mieszkania, 2 LOKALE
31 – 82 m2

B-C

Zupełnie nowa kompozycja wyjątkowych mieszkań, apartamentów i lokali użytkowych, Informacje dostępne wkrótce.

90 mieszkań, 2 lokale
31 – 99 m2
Poszukujesz innego mieszkania. Skontaktuj się z nami. Poszukujesz innego mieszkania. Skontaktuj się z nami.