Z MYŚLĄ
O POTRZEBACH
naszych klientów

Zgodnie z naszą założeniem - klient jest najważniejszy - dokładamy wszelkich starań, aby rodziny, które zdecydowały się nabyć od nas nieruchomość miały istotny wpływ na kształtowanie indywidualnej funkcjonalności w swoim nowym domu.

DANiEL SZYMANOWSKI
prezes zarządu

KAWAŁEK
HISTORII
od 2007 roku na rynku

Nasza firma zajmuje się budową i sprzedażą domów, budynków mieszkalnych i usługowych. Na rynku istniejemy od 2007 roku. Od tamtego czasu zrealizowaliśmy wiele inwestycji w Zielonej Górze i okolicach.

Swoją ofertę kierujemy do osób chcących zamieszkać w ładnym, estetycznym i położonym w atrakcyjnym miejscu domu, a także miłośników apartamentów zlokalizowanych nieopodal centrum miasta w nowo wybudowanych kamienicach.

Wśród zrealizowanych inwestycji znajdują się m.in. domki jednorodzinne na ul. Pinokia, budynek mieszkalno-usługowy (kamienica) na ul. Sikorskiego, kamienica przy ul. Wrocławskiej oraz osiedle domów jednorodzinnych na Jędrzychowie.

POZNAJ NAS BLIŻEJ

NASZE INWESTYCJE 2007-2015

7 zrealizowanych
inwestycji
06 LOKALIZACJI
68 przekazanych kluczy
Nasza firma zajmuje się budową i sprzedażą domów, budynków mieszkalnych i usługowych. Na rynku istniejemy od 2007 roku
7240 tysięcy m2 powierzchni

SOLIDNY
WYKONAWCY

W naszej branży otaczamy się tylko sprawdzonymi wykonawcami, z którymi pracujemy od wielu lat. Zaufanie, które zbudowaliśmy wspólnie, przekłada się na wyjątkową jakość, którą docenili nasi klienci.

DOŚWIADCZENIE i technologia

Rynek nieruchomości nie stanowi dla nas żadnych tajemnic. Nasze doświadczenie poparte wiedzą, umiejętności naszych wykonawców, a także gwarancja wykorzystania najlepszych materiałów stawia nas w czołówce deweloperów w regionie.

  • Rukki
  • Braas
  • Vaillant

WYKORZYSTUJEMY
RENOMOWANE
PRODUKTY

Każda nowa inwestycja to szczegółowo zaplanowany organizm, który wymaga od nas doboru odpowiedniego sprzętu i wysokiej jakości materiałów. Nasi partnerzy to sprawdzone firmy działające na rynku od wielu lat.

STUDIO PROJEKTOWANIA WNĘTRZ

Liczne potrzeby naszych klientów spowodowały, że postanowiliśmy nawiązać współprace z profesjonalistami zajmującymi się aranżacją wnętrz. Dzięki PBS DESIGN już na etapie projektowania będą Państwo mogli poczuć klimat swojego nowego domu.

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA ZABEZPIECZENIE RACHUNKIEM POWIERNICZYM

Stosujemy wiele elementów, które z założenia maja stanowić gwarancje bezpieczeństwa dla naszych klientów. Wśród nich to przede wszystkim rachunek powierniczy, jak również brak hipoteki na nieruchomościach przeznaczonych do przyszłej sprzedaży.

U NAS WSZYSTKIE INWESTYCJE ZABEZPIECZONE
SĄ RACHUNKIEM POWIERNICZYM

DORADZTWO KREDYTOWE ZABEZPIECZENIE RACHUNKIEM POWIERNICZYM

Kredyt hipoteczny wiąże klienta z bankiem na długie lata. O tym, że nie zawsze łatwo porozumieć się z bankowcami wie niemal każdy. Na pewno łatwiej jest zrozumieć meandry bańkowości osobie, która zna trudny, branżowy język, a na dodatek – jest stałym i cenionym kontrahentem tego banku.

  • PKO BP